Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR levá 08 60/128/37

Uspořádání: uvnitř vitríny skleněná police a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o... více informací »
Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR levá 08  60/128/37
Značka: Helvetia
4 556 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uvnitř vitríny skleněná police a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o...

Uspořádání: uvnitř vitríny skleněná police a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Výrobce: Helvetia Tento velmi oblíbený výrobek Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR můžete nakoupit lehce tady na stránkách v rubrice vitríny! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za super peníze! Tento výrobce Helvetia nabízí vynikající produkty.. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To ale však není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete další zboží značky Helvetia. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR levá 08 60/128/37 od top výrobce Helvetia získáte u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 4 556 Kč.