Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR pravá 07 60/128/37 :

Uspořádání: uvnitř vitríny skleněná police a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -... více informací »
Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR pravá 07  60/128/37 :
Značka: Helvetia
4 556 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uvnitř vitríny skleněná police a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -...

Uspořádání: uvnitř vitríny skleněná police a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Výrobce: Helvetia Unikátní a oblíbený výrobek Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR pravá 07 60/128/37 : můžete koupit rovněž na stránkách v populární kategorii vitríny! Podívejte se na kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další skvělé zboží od výrobce Helvetia. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR pravá 07 60/128/37 : od výrobce Helvetia lze koupit právě teď až neuvěřitelně levně! Právě nyní za 4 556 Kč.