Hodiny Agot chrom/bílé

Ago jsou jednoduché, elegantní hodiny o průměru 20 cm. Černá barva ciferníku a jednoduchý tvar je ideální pro mnoho stylů. Jeho... více informací »
Hodiny Agot chrom/bílé
Značka: Möbler
399 Kč
Do obchodu
Ago jsou jednoduché, elegantní hodiny o průměru 20 cm. Černá barva ciferníku a jednoduchý tvar je ideální pro mnoho stylů. Jeho...

Ago jsou jednoduché, elegantní hodiny o průměru 20 cm. Černá barva ciferníku a jednoduchý tvar je ideální pro mnoho stylů. Jeho hlavními výhodami jsou stříbrné pouzdro a velké jasné číslice umístěné za plastovou čočkou odolnou proti poškození. Ideální do kanceláře, obývacího pokoje nebo jídelny. K dispozici ve dvou barevných provedeních. 1xAA baterie (není součástí balení).
Výrobce: MöblerTento kvalitní a levný kousek Hodiny Agot chrom/bílé můžete nakoupit jednoduše tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci hodiny. Nyní koupíte zlevněné výrobky z této rubriky ve výhodné akci! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další kousky od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Hodiny Agot chrom/bílé od naší známé značky Möbler máte možnost získat právě nyní na našich stránkách se slevou. Nyní získáte od 399 Kč.