Horní sprchové dveře Rapid Swing 120

Hodně prodávaný kus Horní sprchové dveře Rapid Swing 120 od top značky Möbler pořídíte zde nyní extra se slevou. Akční cena od 7 996 Kč.
Horní sprchové dveře Rapid Swing 120
Značka: Möbler
7 996 Dostupnost: není skladem
Do obchodu

Popis produktu

Rádi bychom vám představili mimořádně krásný model sprchových dveří Rapid Swing. Dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního tvrzeného skla o tloušťce 6 mm. Jsou opatřeny ochrannou vrstvou Easy Clean, která usnadňuje udržování čistoty sprchového koutu. Díky speciální výrobní fázi jsou odolné a snadno se udržují v čistotě.

Dveře Rapid Swing mají plynulý systém naklápění, který umožňuje snadné otevírání a zavírání. Systém závěsů je navržen tak, aby vždy fungoval dokonale hladce. Díky mimořádně promyšleným řešením zajišťují těsnění použitá ve dveřích 100% těsnost a spolehlivost při používání.

Skleněné sprchové dveře jsou k dispozici v devíti velikostech, aby si každý mohl vybrat ty správné pro svůj projekt. Před nákupem si pečlivě změřte šířku a výšku výklenku. Vhodně zvolené sprchové dveře vytvoří dokonalý vzhled vaší koupelny a poskytnou správnou míru soukromí.

Dveře jsou univerzální (pravé/levé) a vhodné pro instalaci na podlahu s lineárním odtokem nebo na sprchovou vaničku. Nabízíme také rozšiřující profil, který najdete v nabídce našeho obchodu.

Pokyny

CAD
Výrobce: Möbler