Idžczak Meble Obývací stěna NEWADA 1 Idzczak

Obývací stěna se skládáVitrína NEWADA 2 Idzczak 100/130/42Televizní stolek NEWADA 5 Idzczak 120/50/52 Vitrína NEWADA 1 Idzczak 60/202/42 MateriálJde o... více informací »
Idžczak Meble  Obývací stěna NEWADA 1 Idzczak
11 366 Kč
Do obchodu
Obývací stěna se skládáVitrína NEWADA 2 Idzczak 100/130/42Televizní stolek NEWADA 5 Idzczak 120/50/52 Vitrína NEWADA 1 Idzczak 60/202/42 MateriálJde o...

Obývací stěna se skládáVitrína NEWADA 2 Idzczak 100/130/42Televizní stolek NEWADA 5 Idzczak 120/50/52 Vitrína NEWADA 1 Idzczak 60/202/42 MateriálJde o dřevotřísku na bázi dřeva o síle 16 mm, která je povrchově upravená impregnovaným dekorativním papírem či folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Dále je snadno omyvatelná a bez zápachu. Hrany jsou zakončeny ABS lištou, na zásuvkách a dveřích se nachází kovový mechanizmus. Zadní stěna skříní je pak tvořena sololitovou deskou. Barevné provedenídub severský a horní deska dub sonoma lanýžkovové úchyty v barvě starého zlata MontážNávod k montáži je přiložen v balení. Montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže! Celá kolekce Newadazde Po – Pá 8:00-15:00 Pokud máte dotaz, neváhejte zavolat nebo napsat a my Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem. Máme letité zkušenosti a osobní přístup. Vlastní doprava Zboží rozvážíme vlastní dopravou. Cena je od 299 Kč po celé ČR. Pokud však nakoupíte nad 25 000 Kč máte dopravu zcela zdarma. Výměna zboží do14 dnů Pokud se Vám výrobek z jakýchkoliv důvodů nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Zkušenosti našich zákazníků „Vše v pořádku, zboží dorazilo ještě dřív, než bylo avizováno na e-shopu (kratší dodací lhůta). Firma má vlastní dopravu, takže se nemusíte bát případných reklamací, kdy by vám cizí dopravce zboží poškodil.” „Celkem dobrá nabídka v typu nábytku, který jsem potřeboval, a to byl stůl. Dodání bylo celkem rychlé, něco přes týden. S dispečinkem jsem se domluvil, že mi řidič půl hodiny předem zavolá a dodrželi to…” Ověřený e-shop Daka.cz Prodej českého i zahraničního nábytku od renomovaných společností. Denně rozšiřujeme sortiment o nové výrobky. Prodáváme nábytek do dětských pokojů, kanceláří, jídelen, obývacích pokojů, předsíní, kuchyní, ložnic, zahradních teras, barových koutků apod. Náš e- shop vyniká svou přehledností. Nábytek dovážíme a rozvážíme sami po celé ČR. Předcházíme a eliminujeme tím možné reklamace. Na infolince nás zastihnete Po – Pá 8:00-15:00, kde Vám poskytneme odpovědi na jakékoliv dotazy.

Výrobce: Idžczak Meble
Tento vynikající kousek Idžczak Meble Obývací můžete najít ještě tady na našem webu zařazený v rubrice obývací stěny! Podívejte se na akční kousky z této známé kategorie ve výhodné akci. Známý výrobce Idžczak Meble prodává top zboží. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další skvělé zboží značky Idžczak Meble. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý kus Idžczak Meble Obývací stěna NEWADA 1 Idzczak od výrobce s mnohaletou tradicí Idžczak Meble můžete získat v aktuální nabídce téměř zdarma. Výhodně teď u nás za 11 366 Kč.