Jurek Meble Policová/ skříň INEZ PLUS 26 Jurek 50/201/50

Uspořádání skříň lze sestavit buď jako policovou nebo šatní Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Jurek Meble
2 455 Kč
Do obchodu
Uspořádání skříň lze sestavit buď jako policovou nebo šatní Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o...

Uspořádání skříň lze sestavit buď jako policovou nebo šatní Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast kovové panty

Výrobce: Jurek Meble Velmi oblíbený produkt máte možnost sehnat nyní u nás v rubrice šatní skříně! Podívejte se na ostatní výrobky z této populární rubriky ve výprodejové akci.

Kvalitní a žádaný produkt Jurek Meble Policová/ skříň INEZ PLUS 26 Jurek 50/201/50 od značky Jurek Meble jednoduše můžete pořídit právě teď v nabídce opravdu levně. Právě teď za cenu 2 455 Kč.