Jurek Meble Regál INEZ PLUS 6 Jurek 50/201/38

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním... více informací »
Jurek Meble  Regál INEZ PLUS 6 Jurek 50/201/38
Značka: Jurek Meble
1 596 Kč
Do obchodu
Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním...

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Jurek Meble
Kvalitní a žádaný produkt Jurek Meble Regál INEZ PLUS 6 lze získat jednoduše u nás zařazený v rubrice regály a poličky. Nyní koupíte další produkty ve zmiňované kategorii snadno online! Přední výrobce Jurek Meble má v nabídce vynikající zboží. Náš sortiment je široký, mrkněte na další kvalitní zboží od značky Jurek Meble. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Super výrobek Jurek Meble Regál INEZ PLUS 6 Jurek 50/201/38 od dodavatele s dlouholetou historií Jurek Meble můžete pořídit aktuálně v bezva akci. V současnosti za 1 596 Kč.