Jurek Meble Regál TOMMY 6 Jurek 42/193/42

Uspořádání: regál má dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na... více informací »
Jurek Meble  Regál TOMMY 6 Jurek 42/193/42
Značka: Jurek Meble
1 845 Kč
Do obchodu
Uspořádání: regál má dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na...

Uspořádání: regál má dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovové panty kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast

Výrobce: Jurek MebleVýjimečný a žádaný kousek Jurek Meble Regál TOMMY 6 lze získat pohodlně tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice regály a poličky! Najděte si zcela nové výrobky z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Tento kvalitní produkt Jurek Meble Regál TOMMY 6 Jurek 42/193/42 od dodavatele kvalitních produktů Jurek Meble snadno můžete pořídit u nás se slevou. Výhodně teď u nás za 1 845 Kč.