Jurek Meble skříň TOMMY 2 Jurek 80/193/58 :

Uspořádání: v horní části skříně naleznete praktickou poličku a pod ní šatní tyč, skříň také má dvě zásuvky... více informací »
Jurek Meble   skříň TOMMY 2 Jurek 80/193/58 :
Značka: Jurek Meble
4 097 Kč
Do obchodu
Uspořádání: v horní části skříně naleznete praktickou poličku a pod ní šatní tyč, skříň také má dvě zásuvky...

Uspořádání: v horní části skříně naleznete praktickou poličku a pod ní šatní tyč, skříň také má dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovové panty kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast

Výrobce: Jurek Meble
Unikátní a žádaný produkt Jurek Meble je k získání zrovna tu v sekci šatní skříně. Prozkoumejte nové produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další zboží od dodavatele Jurek Meble. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Jurek Meble skříň TOMMY 2 Jurek 80/193/58 : od výrobce se skvělou pověstí Jurek Meble seženete v naší internetové nabídce za báječnou cenu! V akci za cenu 4 097 Kč.