Jurek Meble Vitrína JOHN 2 Jurek 61/191/40

Uspořádání: za dvířky šest polic Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Jurek Meble  Vitrína JOHN 2 Jurek 61/191/40
Značka: Jurek Meble
3 148 Kč
Do obchodu
Uspořádání: za dvířky šest polic Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání: za dvířky šest polic Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast

Výrobce: Jurek MebleTento kvalitní a levný výrobek Jurek Meble Vitrína JOHN 2 Jurek 61/191/40 můžete dostat v pohodě tady a teď na našich stránkách ve známé sekci vitríny. Máme pro vás ještě jiné kousky ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky Jurek Meble. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento neodolatelný produkt Jurek Meble Vitrína JOHN 2 Jurek 61/191/40 od společnosti Jurek Meble jde sehnat zde za výhodnou cenu. Stojí teď u nás 3 148 Kč.