Kabina sprchová DIAMOND černý mat 100×100

Kabina sprchová DIAMOND černý mat 100x100Nádherná sprchová kabina Diamond s důrazem na geometrii jistě osvěží jakýkoli dekor... více informací »
Kabina sprchová DIAMOND černý mat 100x100
Značka: Möbler
14 999 Kč
Do obchodu
Kabina sprchová DIAMOND černý mat 100x100Nádherná sprchová kabina Diamond s důrazem na geometrii jistě osvěží jakýkoli dekor...

Kabina sprchová DIAMOND černý mat 100×100

Nádherná sprchová kabina Diamond s důrazem na geometrii jistě osvěží jakýkoli dekor koupelny a vytvoří úžasnou náladu bez ohledu na to, zda se vnitřní uspořádání vyznačuje moderním, loftovým nebo jiným stylem. Černé profily v kombinaci s průhledným sklem nejsou ničím jiným než dokonalou rovnováhou v celkovém designu výrobku. Černé linie probíhající podél stěny, vytvářejí dobře vyvážený vzor, a jsou další hodnotou, která potěší oko i těch nejnáročnějších milovníků vkusu. Nastavitelný hliníkový rám doplňuje celou kompozici svým minimalismem.


Typ kabiny: rohová
Rozměry kabiny: 90×90, 100×100
Způsob otevírání: výklopný
Výška: 1950
Druh skla: bezpečné kalené sklo
Tloušťka skla: 6 mm
Barva skla: transparent – transparentní
Povlak Easy Clean: ano
Tloušťka profilů: 20 mm
Šířka profilů: 36 mm
Materiál profilů: Hliník
Povrchová úprava: černá
Seřízení na profilech: 20 mm
Výška prahové lišty: 10 mm
Materiál držáků: ocel
Systém zvedání dveří při otevírání: ne
Sada těsnění v sadě: ano
Možnost montáže bez okrajů: ano
Možnost montáže bez prahové lišty: ne
Směr kabiny: všestranný
Záruka: 24 měsíců


Výrobce: MöblerNový produkt Kabina sprchová DIAMOND černý mat 100×100 je k získání bez obtíží tu na webu v oblíbené kategorii sprchové kouty! Nyní si můžete pořídit kvalitní kousky z této populární rubriky za nejlepší ceny! V očích zákazníků populární výrobce Möbler může nabídnout špičkový sortiment Však to vidíte sami! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další kvalitní produkty od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Kabina sprchová DIAMOND černý mat 100x100 od dodavatele zboží Möbler jednoduše můžete získat právě teď v nabídce za akční cenu. Aktuálně stojí u nás 14 999 Kč.