Kancelářské křeslo VIP černá kůže,dýha ořech, chrom

Kancelářské křeslo VIP je exkluzivní varianta židle inspirované EA119. Sedadlo a opěradlo jsou obložené měkkými polštáři... více informací »
Kancelářské křeslo VIP černá kůže
Značka: Möbler
22 599 Kč
Do obchodu
Kancelářské křeslo VIP je exkluzivní varianta židle inspirované EA119. Sedadlo a opěradlo jsou obložené měkkými polštáři...

Kancelářské křeslo VIP je exkluzivní varianta židle inspirované EA119. Sedadlo a opěradlo jsou obložené měkkými polštáři zvyšující se komfort používání. Opěradlo i sedadlo křesla jsou posílené dýhou,která dodává třídu a eleganci celému projektu. Základna na kolečkách je vyrobená z leštěného hliníku. Křeslo má mechanizmus seřízení výšky i kolébky, a dodatečnou ochranu opěradla po uvolnění blokády.
Výrobce: Möbler
Unikátní a oblíbený kus Kancelářské křeslo VIP černá kůže,dýha ořech, chrom můžete sehnat rovněž tady na webu ve známé sekci kancelářské židle. Vyhledejte si unikátní produkty ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu!

Výjimečný a žádaný produkt Kancelářské křeslo VIP černá kůže,dýha ořech, chrom od skvělé značky Möbler pohodlně nakoupíte právě nyní na našich stránkách ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 22 599 Kč.