Koberec Cannuccia šedý omyvatelný

Cannuccia koberec je polyesterový koberec, který ozdobí nejen náš interiér, ale i terasu. Terasový koberec je dokonalým řešením... více informací »
Koberec Cannuccia šedý omyvatelný
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Cannuccia koberec je polyesterový koberec, který ozdobí nejen náš interiér, ale i terasu. Terasový koberec je dokonalým řešením...

Cannuccia koberec je polyesterový koberec, který ozdobí nejen náš interiér, ale i terasu. Terasový koberec je dokonalým řešením pro zakrytí nudných balkonových dlaždic. Koberec Cannuccia může být také koberec, který chrání naše dítě při hraní na balkóně. Plastové koberce jsou oblíbené díky svému lesklému vzhledu a vysoké odolnosti vůči nečistotám. Materiál se vyznačuje vysokým leskem, který se pomocí tohoto vlákna promítá do krásných barev koberců. Jednou z největších výhod koberce je, že vydrží mokré v dešti.
Max.ks v kartonu: 24
Rozměry balení: 125 x 39 x 55cm
Výrobce: MöblerTento unikátní produkt seženete snadno tu na webu v populární kategorii koberce a koberečky! Najděte si akční produkty ze zmíněné sekce za výborné peníze!

Tento kvalitní a levný produkt Koberec Cannuccia šedý omyvatelný od značky s dobrým jménem Möbler lze získat momentálně na webu výhodně! Nyní za akční cenu 699 Kč.