Koberec Cannuccia šedý tmavý

Cannuccia koberec je polyesterový koberec, který ozdobí nejen náš interiér, ale i terasu. Terasový koberec je dokonalým řešením... více informací »
Koberec Cannuccia šedý tmavý
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Cannuccia koberec je polyesterový koberec, který ozdobí nejen náš interiér, ale i terasu. Terasový koberec je dokonalým řešením...

Cannuccia koberec je polyesterový koberec, který ozdobí nejen náš interiér, ale i terasu. Terasový koberec je dokonalým řešením pro zakrytí nudných balkonových dlaždic. Koberec Cannuccia může být také koberec, který chrání naše dítě při hraní na balkóně. Plastové koberce jsou oblíbené díky svému lesklému vzhledu a vysoké odolnosti vůči nečistotám. Materiál se vyznačuje vysokým leskem, který se pomocí tohoto vlákna promítá do krásných barev koberců. Jednou z největších výhod koberce je, že vydrží mokré v dešti.
Max.ks v kartonu: 24
Rozměry balení: 125 x 39 x 55cm
Výrobce: MöblerKvalitní a velmi žádaný výrobek Koberec Cannuccia šedý tmavý můžete získat právě zde tady na našem webu umístěný v sekci koberce a koberečky! Nyní si můžete vybrat parádní zboží z této oblíbené sekce za internetové ceny. Populární dodavatel Möbler vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní sortiment

Žádaný výrobek Koberec Cannuccia šedý tmavý od výrobce s dobrým jménem Möbler jednoduše můžete sehnat zrovna dneska pořád výhodně. Momentálně k dispozici za 699 Kč.