Koberec Melman červeně bílý omyvatelný

Koberec Melman má skandinávský design. Jeho jasně červený vzor zahřeje každý interiér a terasu. Vzhledem k tomu, že koberec je... více informací »
Koberec Melman červeně bílý omyvatelný
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Koberec Melman má skandinávský design. Jeho jasně červený vzor zahřeje každý interiér a terasu. Vzhledem k tomu, že koberec je...

Koberec Melman má skandinávský design. Jeho jasně červený vzor zahřeje každý interiér a terasu. Vzhledem k tomu, že koberec je vyroben z plastu, je vhodný i na balkon. Tak proč nevytáhnout koberec? Náš balkonový nebo terasový koberec je dostatečně odolný, aby mohl být umístěn venku. Bude dokonalým společníkem pro dětskou hru na čerstvém vzduchu a dekorací pokrývající nevzhledné balkonové dlaždice.
Materiál: polyester
Max.ks v kartonu: 6
Rozměry balení: 17 x 28 x 150 cm
Výrobce: Möbler
Tento exkluzivní kus Koberec Melman červeně bílý omyvatelný můžete sehnat rovnou na stránkách v kategorii koberce a koberečky. Nyní najdete parádní kusy ze zmíněné sekce za báječnou cenu. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Tento nejprodávanější výrobek Koberec Melman červeně bílý omyvatelný od výrobce s mnohaletou tradicí Möbler je dostupný ještě dnes téměř zdarma. Cenově vychází na 699 Kč.