Komoda Century

Komoda Century je vyrobena z dřevěné a dubové dýhy, byla dodatečně pokryta vrstvou oleje s bílým pigmentem. Celá je udržována... více informací »
Komoda Century
Značka: Möbler
30 899 Kč
Do obchodu
Komoda Century je vyrobena z dřevěné a dubové dýhy, byla dodatečně pokryta vrstvou oleje s bílým pigmentem. Celá je udržována...

Komoda Century je vyrobena z dřevěné a dubové dýhy, byla dodatečně pokryta vrstvou oleje s bílým pigmentem. Celá je udržována ve stylu šedesátých let. Komoda má posuvné panely, které mohou odkrýt police nebo zásuvky nebo je zakrýt. Uvnitř má 5 zásuvek.

Výška (cm):71
Šířka (cm):180
Hloubka (cm):45
Výrobce:Actona
Materiál:dřevo
Barva:přírodní
Počet zásuvek:5
Počet polic:1
Vyžaduje montáž:ano
Typ dřeva:dubová dýha
Provedení:leštěné
Barva desky:přírodní
Barva nohou:přírodní dřevo
Materiál desky:třešeň, lakovaná, dubová dýha
Základní materiál:dřevo
Typ materiálu:dubová dýha
Typ základního materiálu:dubová dýha
Styl:moderní, glamour
Výrobce: Möbler
Tento unikátní produkt Komoda Century naleznete právě zde tady a teď na našich stránkách v populární sekci komody. Připravili jsme pro vás zcela nové produkty z této oblíbené rubriky za výborné peníze. V očích zákazníků populární značka Möbler dlouhodobě dodává skvělé zboží Však to vidíte sami. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky značky Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Komoda Century od známého výrobce Möbler lze zakoupit u nás teď ve slevě! Akční cena již od 30 899 Kč.