Konzole Oxford

Vysoká konzola je vhodná do haly i obývacího pokoje. Vyrobeno z černého kovu s práškovým nástřikem a desky MDF s laminátem z... více informací »
Konzole Oxford
Značka: Möbler
5 399 Kč
Do obchodu
Vysoká konzola je vhodná do haly i obývacího pokoje. Vyrobeno z černého kovu s práškovým nástřikem a desky MDF s laminátem z...

Vysoká konzola je vhodná do haly i obývacího pokoje. Vyrobeno z černého kovu s práškovým nástřikem a desky MDF s laminátem z divokého dubu. Kovová konzola má minimalistický styl, má 2 zásuvky, které vám pomohou ukládat a udržovat pořádek. Police ve spodní části nábytku lze navíc použít jako místo pro rostliny, dekorace, koše, do kterých můžete uložit deštníky nebo boty, nebo pro klasické úložné kontejnery. Existuje mnoho možností!
Max.
Počet kusů v balení: 1
Rozměry kartonu: 103,5cm x 15cm x 38cm
Výrobce: Möbler
Povedený výrobek Konzole Oxford je k sehnání jednoduše na našem webu v kategorii konferenční stolky! Najděte si skvělé produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova!

Tento zlevněný produkt Konzole Oxford od oblíbené značky se zárukou kvality Möbler k dostání u nás za extra cenu! Nyní pořídíte za 5 399 Kč.