Konzole Rosemary bílá

Konzole Rosemary je nádherná kombinace bílého těla s nohami z přírodního dřeva. Tato kombinace je receptem na vizuálně lehký a... více informací »
Konzole Rosemary bílá
Značka: Möbler
3 099 Kč
Do obchodu
Konzole Rosemary je nádherná kombinace bílého těla s nohami z přírodního dřeva. Tato kombinace je receptem na vizuálně lehký a...

Konzole Rosemary je nádherná kombinace bílého těla s nohami z přírodního dřeva. Tato kombinace je receptem na vizuálně lehký a okouzlující kus nábytku. Dřevo bylo pokryto bezbarvým matným lakem. Elegantní, bez zbytečných dekorací, toaletní stolek má funkční zásuvku. Zásuvka je namontována na válečkových vedeních. Konzole bude fungovat nejen v hale nebo kanceláři, ale také skvěle vypadá jako toaletní stolek v ložnici.
Hmotnost konzoly: 15 kg.
Rozměry balení: 92,5 x 15 x 37 cm
Výrobce: Möbler
Tento diskontní produkt Konzole Rosemary bílá dostanete již dnes na našem webu ve známé rubrice konferenční stolky. Získejte oblíbené produkty ve zmíněné sekci v bezva akci.

Tento vynikající produkt Konzole Rosemary bílá od našeho výrobce Möbler jde pořídit již dnes za báječnou cenu! Aktuálně v akci od 3 099 Kč.