Konzole Tuile přírodní/sklo

Konzole Tuile se perfektně hodí jak do místností ve skandinávském stylu, tak do klasických verzí. Základna konzoly je vyrobena ze... více informací »
Konzole Tuile přírodní/sklo
Značka: Möbler
3 299 Kč
Do obchodu
Konzole Tuile se perfektně hodí jak do místností ve skandinávském stylu, tak do klasických verzí. Základna konzoly je vyrobena ze...

Konzole Tuile se perfektně hodí jak do místností ve skandinávském stylu, tak do klasických verzí. Základna konzoly je vyrobena ze dřeva, což zajišťuje odolnost a stabilitu konstrukce. Nábytek nám bez problémů poslouží po dlouhou dobu. Skleněná deska umístěná na základně v kombinaci s dřevěným rámem vytváří elegantní, souvislý celek. Díky své malé velikosti si konzole najde své místo v každé, i malé místnosti. Lze jej také úspěšně použít jako stylový toaletní stolek v ložnici.
Hmotnost konzoly: 12 kg.
Rozměry balení: 107x41x9cm
Výrobce: Möbler Super produkt Konzole Tuile přírodní/sklo jde získat přímo tu zařazený v rubrice konferenční stolky! Nyní najdete zcela nové produkty z této kategorie za skvělou cenu. Tato značka Möbler pro své zákazníky poskytuje vynikající sortiment. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás najdete další vybrané produkty značky Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kousek Konzole Tuile přírodní/sklo od kvalitního výrobce Möbler jde sehnat zrovna dneska za výprodejovou cenu. Nyní zakoupíte za 3 299 Kč.