Koš Kalibo černé bambulky

Koš Kalibo je výrobek zcela vyrobený z přírodních materiálů, což z něj činí žádoucí doplněk interiéru zdobeného v boho... více informací »
Koš Kalibo černé bambulky
Značka: Möbler
899 Kč
Do obchodu
Koš Kalibo je výrobek zcela vyrobený z přírodních materiálů, což z něj činí žádoucí doplněk interiéru zdobeného v boho...

Koš Kalibo je výrobek zcela vyrobený z přírodních materiálů, což z něj činí žádoucí doplněk interiéru zdobeného v boho nebo ekologickém stylu. Kromě toho z něj činí produkt šetrný k životnímu prostředí, který je snadno recyklovatelný, aniž by přispíval ke zvyšování množství odpadu na Zemi. Stylový koš vděčí za svůj krásný vzhled ručnímu tkaní mořské trávy. Koš Kalibo je ideální pro uložení různých věcí. Umístěný doma nebo na balkoně pojme příslušenství, které potřebujete pro každodenní záležitosti. Může dokonale sloužit jako obal na květináč. Dvě praktická držadla umožňují snadné přenášení koše a jeho obsahu.
Výrobce: Möbler Tento kvalitní a žádaný produkt můžete získat bezstarostně tady na stránkách ve známé rubrice koše na prádlo! Nyní si můžete vybrat skvělé výrobky z této kategorie za akční cenu!

Nejprodávanější kousek Koš Kalibo černé bambulky od společnosti Möbler získáte zrovna dnes opravdu výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 899 Kč.