KOUPELNOVÉ NÁSTĚNNÉ SVÍTIDLO VEDENÉ NAD ZRCADLEM 7W 55CM APP362-1W

Nadčasové a elegantní nástěnné svítidlo, ideální jako osvětlení do koupelny nad zrcadlo, ale i do výloh nebo kadeřnictví.... více informací »
KOUPELNOVÉ NÁSTĚNNÉ SVÍTIDLO VEDENÉ NAD ZRCADLEM 7W 55CM APP362-1W
Značka: Möbler
499 Kč
Do obchodu
Nadčasové a elegantní nástěnné svítidlo, ideální jako osvětlení do koupelny nad zrcadlo, ale i do výloh nebo kadeřnictví....

Nadčasové a elegantní nástěnné svítidlo, ideální jako osvětlení do koupelny nad zrcadlo, ale i do výloh nebo kadeřnictví. Vyrobeno z nerezové oceli. Dokonale se představí jako osvětlení obrazu. Nastavitelné rameno v rozsahu 180 stupňů.
Výrobce: Möbler
Akční a ve slevě produkt KOUPELNOVÉ NÁSTĚNNÉ SVÍTIDLO VEDENÉ NAD ZRCADLEM 7W 55CM APP362-1W lze zakoupit rovněž tu na našich stránkách v oblíbené sekci dávkovače mýdla. Mrkněte na ještě ostatní produkty z této známé rubriky ve výhodné akci. Oblíbený dodavatel Möbler dlouhodobě poskytuje vynikající produkty .

Vysoce kvalitní produkt KOUPELNOVÉ NÁSTĚNNÉ SVÍTIDLO VEDENÉ NAD ZRCADLEM 7W 55CM APP362-1W od značky s dlouholetou tradicí Möbler lze pořídit právě teď v nabídce výhodně! Teď za akční cenu 499 Kč.