Křeslo Cloe Vic zaprášená růžová

Moderní křeslo Cloe je kus nábytku, který zaujme svým zpracováním a pohodlím. Kovová černá základna, která přesahuje sedadlo... více informací »
Křeslo Cloe Vic zaprášená růžová
Značka: Möbler
4 899 Kč
Do obchodu
Moderní křeslo Cloe je kus nábytku, který zaujme svým zpracováním a pohodlím. Kovová černá základna, která přesahuje sedadlo...

Moderní křeslo Cloe je kus nábytku, který zaujme svým zpracováním a pohodlím. Kovová černá základna, která přesahuje sedadlo a vytváří geometrický vzor na opěradle, má své vlastní jedinečné kouzlo. Sedadlo je navíc vyloženo vysoce elastickou houbou, čalouněnou velurovou látkou VIC fabric dusty rose 18 v krásném odstínu tlumené růžové barvy, nedotýká se opěradla, díky čemuž se celý nábytek zdá extrémně lehký. Křeslo Cloe váží pouze 11,7 kg,
Maximální zatížení je 120 kg a
vyžaduje montáž.
Max.
Počet kusů v balení: 1
Rozměry kartonu: 66cm x 60,5 cm x 66cm
Výška sedáku: 41 cm
Šířka sedáku: 62 cm
Hloubka sedáku: 60,5 cm
Výrobce: Möbler
Tento výjimečný výrobek Křeslo Cloe Vic zaprášená jde sehnat ještě tady na webu zařazený v kategorii křesla. Nyní získáte další produkty z této známé sekce za výhodné peníze. Přední dodavatel Möbler vám poskytuje velmi kvalitní sortiment. A to je teprve začátek! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Křeslo Cloe Vic zaprášená růžová s osvědčenou značkou Möbler získáte právě teď v nabídce za výhodnou cenu! Nyní zakoupíte za 4 899 Kč.