Křeslo Daniella tmavě zelené zlaté nohy

Křeslo Daniella je mimořádně pohodlný a efektivní užitný kus nábytku. Sedák je čalouněný sametovou látkou v nejmódnějších... více informací »
Křeslo Daniella tmavě zelené zlaté nohy
Značka: Möbler
7 899 Kč
Do obchodu
Křeslo Daniella je mimořádně pohodlný a efektivní užitný kus nábytku. Sedák je čalouněný sametovou látkou v nejmódnějších...

Křeslo Daniella je mimořádně pohodlný a efektivní užitný kus nábytku. Sedák je čalouněný sametovou látkou v nejmódnějších barvách a je kombinován se základnou z leštěného kovu ve zlatě. Sedadlo má pravidelné prošívání, díky čemuž opěradlo připomíná skořepinu. Čalouněné křeslo z VIC tmavě zelené látky 74AC.
Maximální zatížení: 120 kg
Hmotnost židle: 13 kg
Max.množství v kartonu: 1
Rozměry kartonu: 75,0 x 55,0 cm x 73,0
Výška sedáku: 47 cm
Šířka sedáku: 50 cm
Hloubka sedáku: 56 cm
Výška loketní opěrky: 41 cm
Výrobce: Möbler Tento nejprodávanější produkt Křeslo Daniella tmavě zelené zlaté nohy máte možnost získat lehce tady a teď na našich stránkách v populární kategorii křesla! Připravili jsme parádní produkty z této známé rubriky na pár kliknutí. To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na více kvalitních produktů od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Möbler vám nabízí prvotřídní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Kvalitní a žádaný výrobek Křeslo Daniella tmavě zelené zlaté nohy od našeho známého výrobce Möbler jednoduše získáte tady teď za zcela nejnižší cenu! Nabídka již od 7 899 Kč.