Křeslo EGG kašmír fuchsie 42 premium

Křeslo bylo navrženo v roce 1958 Arne Jacobsenem pro hotel Radisson SAS v Kodani. Návrhář vytvářel nábytek ve své garáži.... více informací »
Křeslo EGG kašmír fuchsie 42 premium
Značka: Möbler
14 099 Kč
Do obchodu
Křeslo bylo navrženo v roce 1958 Arne Jacobsenem pro hotel Radisson SAS v Kodani. Návrhář vytvářel nábytek ve své garáži....

Křeslo bylo navrženo v roce 1958 Arne Jacobsenem pro hotel Radisson SAS v Kodani. Návrhář vytvářel nábytek ve své garáži. Výsledkem jeho práce je příjemné křeslo, dodávající uživateli trochu soukromí a dokonalý komfort. Křeslo je vyrobené z kašmíru a skleněného vlákna. Jsou dostupné různé barevné varianty. Prezentovaný produkt je inspirovaný projektem křesla Egg.
Výrobce: Möbler
Tento výjimečný produkt máte možnost najít již dnes tu na webu v populární kategorii křesla. Prozkoumejte ještě jiné výrobky z této kategorie za parádní cenu. Tento výrobce Möbler může nabídnout špičkové výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Hodně oblíbený produkt Křeslo EGG kašmír fuchsie 42 premium s osvědčenou značkou Möbler najdete zde za rozumné peníze. Ceny od 14 099 Kč.