Křeslo kancelářské Ergo šedé/šedé

Kancelářská židle Ergo má mechanismus Synchro Plus s výškovým a váhovým nastavením. Opěradlo se opírá pohybem koordinovaným se sedadlem... více informací »
Křeslo kancelářské Ergo šedé/šedé
Značka: Möbler
8 499 Kč
Do obchodu
Kancelářská židle Ergo má mechanismus Synchro Plus s výškovým a váhovým nastavením. Opěradlo se opírá pohybem koordinovaným se sedadlem...

Kancelářská židle Ergo má mechanismus Synchro Plus s výškovým a váhovým nastavením. Opěradlo se opírá pohybem koordinovaným se sedadlem simulujícím pohyb osoby pomocí sedadla, které zaručuje stálou oporu opěradla. Opěradlo lze uzamknout ve vhodné poloze. Antišokový systém po uvolnění zámku zabraňuje tomu, aby opěradlo náhle vrátilo úder. Na opěradle byl namontován nastavitelný prvek podpírající hřebenovou část. Sedadlo je vybaveno nastavením hloubky, díky čemuž je vhodné jak pro uživatele s vysokou, tak i nízkou hloubkou. 4D opěrky mají 4 úrovně seřízení. Výška, šířka, přední/zadní strana a úhel odchylky do 10 stupňů vzhledem ke keři. Sedací prvky jsou provedeny z leštěného hliníku a velký hrot lze použít na tvrdé podlahy. Židle splňuje normy PN-EN 1335-1: 2004, PN-EN 1335-2: 2009 a PN-EN 1335-3: 2009,
Výrobce: Möbler Povedený produkt Křeslo kancelářské Ergo šedé/šedé jde koupit v pohodě tady u nás v populární sekci kancelářské židle! Nyní můžete získat další produkty z této kategorie za internetové ceny.

Tento skvělý kousek Křeslo kancelářské Ergo šedé/šedé od značky se skvělou pověstí Möbler snadno naleznete zrovna dnes za příznivou cenu. Nyní můžete mít za 8 499 Kč.