Křeslo kancelářské na kolečkách Grace Vic zaprášená růžová

Kancelářská židle Grace je pohodlné otočné křeslo s tvarovanou siluetou. Sedák a opěradlo židle jsou čalouněny extrémně... více informací »
Křeslo kancelářské na kolečkách Grace Vic zaprášená růžová
Značka: Möbler
4 199 Kč
Do obchodu
Kancelářská židle Grace je pohodlné otočné křeslo s tvarovanou siluetou. Sedák a opěradlo židle jsou čalouněny extrémně...

Kancelářská židle Grace je pohodlné otočné křeslo s tvarovanou siluetou. Sedák a opěradlo židle jsou čalouněny extrémně měkkou látkou VIC dusty rose 18. Různé prošívání opěradla jí dodává moderní vzhled. Moderní design křesla zaujme nejen korporace, ale i lidi, kteří mají rádi nadčasový design. Kovová černá základna židle potažená práškem je vybavena pecí rotujících kleštin.
Židle je výškově nastavitelná a otočná.
Výška opěradla ze sedadla: 38 cm,
hmotnost židle pouze 10 kg.
Max.nosnost: 120 kg
Max.
Kusů v kartonu: 1
Rozměry kartonu: 61 cm x 43 cm x 57 cm
Výška sedáku: 54 cm
Šířka sedáku: 40 cm
Hloubka sedáku: 43 cm
Výška loketní opěrky: 29 cm
Výrobce: Möbler Oblíbený a kvalitní výrobek Křeslo kancelářské na kolečkách Grace Vic zaprášená růžová je k získání nyní tu na webu v populární sekci kancelářské židle! Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této populární sekce z pohodlí domova. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty značky Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Möbler vám poskytuje top zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Zlevněný produkt Křeslo kancelářské na kolečkách Grace Vic zaprášená růžová originál od výrobce Möbler naleznete právě teď opravdu levně. V současnosti za 4 199 Kč.