Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vicente šedé

Kancelářské křeslo Nora na kolech je stylové křeslo potažené velurovou látkou. Velmi populární trend ukazuje, že velurové... více informací »
Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vicente šedé
Značka: Möbler
5 599 Kč
Do obchodu
Kancelářské křeslo Nora na kolech je stylové křeslo potažené velurovou látkou. Velmi populární trend ukazuje, že velurové...

Kancelářské křeslo Nora na kolech je stylové křeslo potažené velurovou látkou. Velmi populární trend ukazuje, že velurové tkaniny vypadají úžasně na volném i kancelářském nábytku. Sedák je potažen vysoce elastickou houbou, čalouněnou látkou VIC, s odnímatelným polštářem. Kovová základna na cvočcích byla natřena černě. Cvočky jsou vyrobeny z plastu. Židle je otočná, má také možnost nastavení výšky sedadla. Křeslo váží 11,9 kg, vyžaduje montáž. Maximální zatížení je 120 kg. Max. počet kusů v krabici: 1 Rozměry kartonu: 58 cm x 51 cm x 63 cm
Výrobce: MöblerOblíbený produkt máte možnost koupit zrovna tu ve známé rubrice kancelářské židle. Připravili jsme ještě jiné zboží z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu!

Nový kousek Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vicente šedé od známého předního výrobce Möbler dostanete zde teď za skvělou cenu. Ve skvělé akci za 5 599 Kč.