Křeslo kancelářské na kolečkách Ramona bílé

Ramonova židle je manželství materiálů. Pětihvězdičkový podstavec je vyroben z pochromovaného kovu. Na konci ramen jsou černé... více informací »
Křeslo kancelářské na kolečkách Ramona bílé
Značka: Möbler
4 299 Kč
Do obchodu
Ramonova židle je manželství materiálů. Pětihvězdičkový podstavec je vyroben z pochromovaného kovu. Na konci ramen jsou černé...

Ramonova židle je manželství materiálů. Pětihvězdičkový podstavec je vyroben z pochromovaného kovu. Na konci ramen jsou černé plastové kroužky. Bílé sedadlo z polypropylenu s čalouněným polštářem z ekokůže dokonale zapadá do základny. Zadní část opěradla připomíná skořápku. Jemná půlkulatá žebra přitahují pozornost. Celý projekt je zajímavý, kombinuje přírodní materiály s moderními řešeními.
Hmotnost židle: 9,5 kg
Maximální zatížení: 120 kg
Maximální
Počet kusů v krabici: 2
Rozměry kartonu: 61 cm x 65 cm x 32 cm
Výška sedáku: 57 cm
Šířka sedáku: 44 cm
Hloubka sedáku: 45 cm
Výška loketní opěrky: 18 cm
Výrobce: Möbler
Tento unikátní produkt máte možnost pořídit taky tu na webu v sekci kancelářské židle! Prozkoumejte jiné výrobky ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci. To však není všechno, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete více kousků od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kus Křeslo kancelářské na kolečkách Ramona bílé od přední společnosti Möbler máte možnost najít na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Výhodně za skvělou cenu 4 299 Kč.