Křeslo Karl Velvet modré

Křeslo Karl je kreativní kombinací moderní formy a výrazné barvy. Zlatý kovový rám v kombinaci s tmavě modrou barvou kulatého... více informací »
Křeslo Karl Velvet modré
Značka: Möbler
4 399 Kč
Do obchodu
Křeslo Karl je kreativní kombinací moderní formy a výrazné barvy. Zlatý kovový rám v kombinaci s tmavě modrou barvou kulatého...

Křeslo Karl je kreativní kombinací moderní formy a výrazné barvy. Zlatý kovový rám v kombinaci s tmavě modrou barvou kulatého sedadla naznačuje lásku stále populárního kouzla. Základna křesla se skládá ze dvou zkřížených skluzů. Mimořádně elegantní a elegantní křeslo bylo zdobeno jemnou sametovou tkaninou. Díky plnění z polyuretanové pěny je křeslo velmi útulné a pohodlné. Max. zatížení: 120 kg
Výrobce: MöblerHodně prodávaný produkt můžete dostat mimo jiné tady a teď na našich stránkách v populární sekci křesla! Máme pro vás zlevněné kusy z této kategorie za super cenu!

Tento levný produkt Křeslo Karl Velvet modré od výrobce s mnohaletou tradicí Möbler jednoduše pořídíte nyní za výhodné peníze. V současnosti za 4 399 Kč.