Křeslo Vejce Soft kůže ekologická 513 červené

Křeslo Egg bylo navrženo Arnem Jacobsenem pro lobby a recepci hotelu Royal v Kodani. Projekt legendárního Vajíčka vznikal ve... více informací »
Křeslo Vejce Soft kůže ekologická 513 červené
Značka: Möbler
12 999 Kč
Do obchodu
Křeslo Egg bylo navrženo Arnem Jacobsenem pro lobby a recepci hotelu Royal v Kodani. Projekt legendárního Vajíčka vznikal ve...

Křeslo Egg bylo navrženo Arnem Jacobsenem pro lobby a recepci hotelu Royal v Kodani. Projekt legendárního Vajíčka vznikal ve speciální dílně plné řemeslníků, modelářů a techniků. Výsledkem prací je křeslo, které svým jedinečným tvarem nabízí pocit soukromí i v rušných veřejných prostorech. Dostupné jsou verze čalouněné a kožené. Prezentovaný produkt je inspirován návrhem Egg.

Výška (cm):110
Šířka (cm):82
Hloubka (cm):74
Výška sedadla (cm):42
Výrobce:D2.DESIGN
Výška područek (cm):64
Výška sedadla (cm):42
Maximální zatížení(kg):120
Funkce/vlastnosti:mechanismus kolébky, otočné
Typ základny:1 noha čtyřbodová
Barva:červená
Područky:ano
Barva sedáku:červená
Materiál sedadla:přírodní kůže
Typ materiálu:Eko kůže Soft 513
Šířka sedáku:82
Základní materiál:kov
Barva nohou:chrom
Vyžaduje montáž:ano
Styl:moderní, glamour
Výrobce: Möbler
Tento nejprodávanější produkt Křeslo Vejce Soft kůže ekologická 513 máte možnost najít právě zde tu na webu v oblíbené kategorii křesla! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této sekce za výprodejovou cenu. U nás nabízíme více, mrkněte také na další produkty od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kus Křeslo Vejce Soft kůže ekologická 513 červené od našeho známého výrobce Möbler můžete získat tady teď právě za příznivou cenu! Zrovna teď v akci za 12 999 Kč.