Květina hrnková Fikus plastová

Tropické květiny jsou nejnovějším interiérovým hitem - objevily se náhle a doslova všude - na plakátech, tapetách a... více informací »
Květina hrnková Fikus plastová
Značka: Möbler
899 Kč
Do obchodu
Tropické květiny jsou nejnovějším interiérovým hitem - objevily se náhle a doslova všude - na plakátech, tapetách a...

Tropické květiny jsou nejnovějším interiérovým hitem – objevily se náhle a doslova všude – na plakátech, tapetách a dekoračních polštářích. Milujeme je především proto, že jsou mimořádně efektivní a jejich působivé listy vypadají skvěle v každém interiéru. plasty mohou hromadit prach. Pokud je rostlina příliš pěstována – lze ji umýt vlažnou vodou a poté vysušit. Rostlina je zcela vyrobena z plastu.
Hmotnost: 4 kg
Max.ks v kartonu: 4
Rozměry kartonu: 106 x 31 x 16,5 cm
Výrobce: Möbler Unikátní produkt máte možnost najít rovnou tu na našich stránkách v oblíbené kategorii obrazy. Připravili jsme ještě jiné kousky z této populární kategorie za super peníze. Přední značka Möbler může nabídnout kvalitní výrobky. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od výrobce Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi žádaný produkt Květina hrnková Fikus plastová od známé kvalitní značky Möbler jednoduše můžete sehnat právě skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 899 Kč.