Květník kulatý Makrama oranžový

Funkční a velmi dekorativní květinový květník je nutností pro každý interiér v boho stylu. Čtyři pletené šňůrky drží... více informací »
Květník kulatý Makrama oranžový
Značka: Möbler
499 Kč
Do obchodu
Funkční a velmi dekorativní květinový květník je nutností pro každý interiér v boho stylu. Čtyři pletené šňůrky drží...

Funkční a velmi dekorativní květinový květník je nutností pro každý interiér v boho stylu. Čtyři pletené šňůrky drží dřevěnou kulatou polku. Polka je vyrobena z plátku dřeva, jehož strany jsou obklopeny kůrou. Výrobek je vyroben z přírodních materiálů. Dřevěný řez se může mírně lišit od řezu uvedeného na fotografii. Řetězce jsou ukončeny dřevěnými kulatými korálky. Květník má prsten na zavěšení.
Délka celého záhonu je 100 cm.
Hmotnost záhonu: 0,365 kg.
Výrobce: Möbler Hodně povedený výrobek Květník kulatý Makrama oranžový můžete najít taky tady na stránkách v populární kategorii obrazy. Nyní můžete koupit kvalitní produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí. To ale není všechno, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další vybrané produkty značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Möbler pro své zákazníky poskytuje prvotřídní sortiment. Udělejte si radost.

Oblíbený a kvalitní produkt Květník kulatý Makrama oranžový od skvělé značky Möbler je k sehnání na našich stránkách teď právě v akci. V současnosti pořídíte za cenu 499 Kč.