Květník kulatý Makrama růžový

Funkční a velmi dekorativní květinový květník je nutností pro každý interiér v boho stylu. Čtyři pletené šňůrky drží... více informací »
Květník kulatý Makrama růžový
Značka: Möbler
499 Kč
Do obchodu
Funkční a velmi dekorativní květinový květník je nutností pro každý interiér v boho stylu. Čtyři pletené šňůrky drží...

Funkční a velmi dekorativní květinový květník je nutností pro každý interiér v boho stylu. Čtyři pletené šňůrky drží dřevěnou kulatou polku. Polka je vyrobena z plátku dřeva, jehož strany jsou obklopeny kůrou. Výrobek je vyroben z přírodních materiálů. Dřevěný řez se může mírně lišit od řezu uvedeného na fotografii. Řetězce jsou ukončeny dřevěnými kulatými korálky. Květník má prsten na zavěšení.
Délka celého záhonu je 100 cm.
Hmotnost záhonu: 0,365 kg.
Výrobce: Möbler
Vysoce kvalitní výrobek lze získat mimo jiné u nás v oblíbené kategorii obrazy. Připravili jsme pro vás oblíbené produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci! Populární značka Möbler vám může nabídnout prvotřídní sortiment U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další kvalitní zboží značky Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Květník kulatý Makrama růžový od výrobce s mnohaletou tradicí Möbler pohodlně získáte na našich stránkách nyní ve slevě. Akční cena od 499 Kč.