Lampa podlahová Borre černá zlato bílá

Stojací lampa Borre je tenká konstrukce vyrobená z černě lakovaného kovu as prvky malovanými zlatem. Lampa má mírně expandující... více informací »
Lampa podlahová Borre černá zlato bílá
Značka: Möbler
4 199 Kč
Do obchodu
Stojací lampa Borre je tenká konstrukce vyrobená z černě lakovaného kovu as prvky malovanými zlatem. Lampa má mírně expandující...

Stojací lampa Borre je tenká konstrukce vyrobená z černě lakovaného kovu as prvky malovanými zlatem. Lampa má mírně expandující černý odstín. Interiér stínidla je natřen bíle, díky čemuž lampa poskytuje hodně světla. Je možné upravit směr světla i výšku. Hmotnost lampy: 5,70 kg, Svítidlo: E27, Maximální výkon lampy: 40 W
Výrobce: Möbler
Nejprodávanější produkt Lampa podlahová Borre černá zlato bílá lze získat jednoduše tady u nás v populární kategorii stolní lampy! Vyberte si ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! Populární výrobce Möbler pro své zákazníky dodává vynikající zboží. Přesvědčte se sami! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také více kvalitních produktů značky Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Vysoce kvalitní produkt Lampa podlahová Borre černá zlato bílá od značky s dlouholetou tradicí Möbler máte možnost koupit aktuálně se slevou! Produkt nakoupíte teď u nás za 4 199 Kč.