Lampa podlahová Jupiter zlatá

Stojací lampa Jupiter je osvětlení ve stylu glamour. Zlatá lampa dodá interiéru eleganci a styl. Lampa je vyrobena ze zlatě... více informací »
Lampa podlahová Jupiter zlatá
Značka: Möbler
5 499 Kč
Do obchodu
Stojací lampa Jupiter je osvětlení ve stylu glamour. Zlatá lampa dodá interiéru eleganci a styl. Lampa je vyrobena ze zlatě...

Stojací lampa Jupiter je osvětlení ve stylu glamour. Zlatá lampa dodá interiéru eleganci a styl. Lampa je vyrobena ze zlatě zbarveného kovu. Lampa se skládá z kulaté základny, štíhlého zlatého stativu a kulatého kovového stínidla. Jemný odstín dokonale zapadá do celé lampy a vytváří velmi lehkou strukturu. Střed stínítka je bílý, díky čemuž se světlo odráží a intenzivněji osvětluje interiér kolem lampy. Jupiter je lampa ideální pro elegantní obývací pokoj. Dodá atmosféru také moderní kanceláři nebo čekárně.
Hmotnost lampy: 3,9 kg
Výrobce: Möbler Kvalitní a oblíbený produkt Lampa podlahová Jupiter zlatá můžete dostat bezstarostně tady na stránkách ve známé kategorii stolní lampy! Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží z této populární sekce za výprodejovou cenu.

Vysoce kvalitní produkt Lampa podlahová Jupiter zlatá s pečetí kvality od značky Möbler máte možnost dostat u nás právě za příznivou cenu! Akční cena od 5 499 Kč.