Lampa závěsná Bliss černá

Bliss lampa v moderním designu kombinující eleganci s boho stylem. Stínidlo lampy, úzké nahoře a silně se rozšiřující ve... více informací »
Lampa závěsná Bliss černá
Značka: Möbler
2 799 Kč
Do obchodu
Bliss lampa v moderním designu kombinující eleganci s boho stylem. Stínidlo lampy, úzké nahoře a silně se rozšiřující ve...

Bliss lampa v moderním designu kombinující eleganci s boho stylem. Stínidlo lampy, úzké nahoře a silně se rozšiřující ve středu, je vyrobeno z kovu. Dřevěná vložka v místě, kde se stínidlo setkává se šňůrou, odkazuje na přírodu a narušuje surový geometrický tvar lampy. Bílý interiér stínidla vnáší romantické a teplé světlo. Tvar stínidla, charakteristický pro tuto kolekci, umožňuje hru světla, která ji šarmantně rozptyluje. Recept na dlouhou životnost lampy je vyroben z odolného kovu.
Výrobce: Möbler Kvalitní produkt Lampa závěsná Bliss černá máte možnost sehnat přímo tu na našich stránkách umístěný v rubrice svítidla! Mrkněte na ostatní zboží z této známé sekce ve slevě!

Zajímavý produkt Lampa závěsná Bliss černá od známé kvalitní značky Möbler jednoduše můžete najít právě za parádní cenu! Nyní pořídíte jen za 2 799 Kč.