Lampa závěsná Cherle 29×19 zlatá

Závěsná lampa Cherle je vyrobena ze skleněného stínítka ve zlatém odstínu. Stínidlo bylo zavěšeno na černém, nastavitelném... více informací »
Lampa závěsná Cherle 29x19 zlatá
Značka: Möbler
4 199 Kč
Do obchodu
Závěsná lampa Cherle je vyrobena ze skleněného stínítka ve zlatém odstínu. Stínidlo bylo zavěšeno na černém, nastavitelném...

Závěsná lampa Cherle je vyrobena ze skleněného stínítka ve zlatém odstínu. Stínidlo bylo zavěšeno na černém, nastavitelném drátu, lampa bude dokonalá, pokud bude namontována nad stůl, kde bude vypadat velmi stylově a elegantně. Za tento efekt vděčí nejen designu, ve kterém je přítomna zlatá barva, ale také zajímavému a originálnímu tvaru. Jako
Zdroj světla se zde obzvláště doporučují žárovky se vzhledem skutečné žárovky. Dokonale doplňují celkový vzhled.
Hmotnost lampy: 1,5 kg
Výrobce: Möbler Akční a ve slevě výrobek máte možnost pořídit rovnou tady na našich stránkách zařazený v sekci svítidla! Vyberte si parádní produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci! Populární značka Möbler má k dispozici top sortiment To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Nejprodávanější produkt Lampa závěsná Cherle 29x19 zlatá od populární značky Möbler máte možnost koupit právě teď v naší nabídce za výborné peníze. V současnosti za 4 199 Kč.