Lampa závěsná Dorina matová černá

Výrobek je vyroben ze šedého práškově lakovaného kovu, díky čemuž se bude vyznačovat vysokou životností a odolností proti... více informací »
Lampa závěsná Dorina matová černá
Značka: Möbler
1 199 Kč
Do obchodu
Výrobek je vyroben ze šedého práškově lakovaného kovu, díky čemuž se bude vyznačovat vysokou životností a odolností proti...

Výrobek je vyroben ze šedého práškově lakovaného kovu, díky čemuž se bude vyznačovat vysokou životností a odolností proti mechanickému poškození. Díky těmto vlastnostem vám naše lampa bude sloužit v perfektním stavu po mnoho let. Pečlivé zpracování a vhodná povrchová úprava chránila konstrukce před ničivými účinky vodních par, takže na jejich povrchu nevznikne nevzhledná rez. Svítilna začíná oválným čalouněním stropu a dlouhým nastavitelným kabelem, který z ní vychází. Držák žárovky je upevněn mezi kulatým rámem.
Hmotnost 0,65 kg
Délka 40 cm
Šířka 4 cm
Výška 57 cm
Držák lampy E27
Počet světelných bodů 1
Barva Šedá
Tvar Kulatý
Materiál Kov
Výrobce: Möbler
Akční a ve slevě produkt Lampa závěsná Dorina matová černá máte možnost sehnat lehce na našem webu v oblíbené sekci svítidla! Nyní pořídíte skvělé zboží ve zmíněné rubrice za báječnou cenu! Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další prověřené zboží od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Lampa závěsná Dorina matová černá od společnosti s dlouholetou tradicí Möbler dostanete na našich stránkách teď právě za báječnou cenu. Nyní za akční cenu 1 199 Kč.