Lampa závěsná Dorina teplá šedá

Výrobek je vyroben ze šedého práškově lakovaného kovu, díky čemuž se bude vyznačovat vysokou životností a odolností proti... více informací »
Lampa závěsná Dorina teplá šedá
Značka: Möbler
1 199 Kč
Do obchodu
Výrobek je vyroben ze šedého práškově lakovaného kovu, díky čemuž se bude vyznačovat vysokou životností a odolností proti...

Výrobek je vyroben ze šedého práškově lakovaného kovu, díky čemuž se bude vyznačovat vysokou životností a odolností proti mechanickému poškození. Díky těmto vlastnostem vám naše lampa bude sloužit v perfektním stavu po mnoho let. Pečlivé zpracování a vhodná povrchová úprava chránila konstrukce před ničivými účinky vodních par, takže na jejich povrchu nevznikne nevzhledná rez. Svítilna začíná oválným čalouněním stropu a dlouhým nastavitelným kabelem, který z ní vychází. Držák žárovky je upevněn mezi kulatým rámem.
Hmotnost 0,65 kg
Délka 40 cm
Šířka 4 cm
Výška 57 cm
Držák lampy E27
Počet světelných bodů 1
Barva Šedá
Tvar Kulatý
Materiál Kov
Výrobce: Möbler Ve slevě produkt Lampa závěsná Dorina teplá šedá máte možnost nakoupit lehce tu na stránkách v kategorii svítidla. Nyní pořídíte akční zboží z této populární kategorie za báječnou cenu! Věhlasný výrobce Möbler dlouhodobě prodává vysoce kvalitní zboží.

Tento neodolatelný produkt Lampa závěsná Dorina teplá šedá od značky se zárukou kvality Möbler je k dostání zrovna dneska téměř zdarma! Výhodně teď u nás za 1 199 Kč.