Lampa závěsná Milkey 40×40 bílá

Stylová lampa Milkey je kulaté sklo bílé stínítko zavěšené na kovovém kabelu. Stínidlo má texturu se svislými pruhy. Svítidlo... více informací »
Lampa závěsná Milkey 40x40 bílá
Značka: Möbler
4 999 Kč
Do obchodu
Stylová lampa Milkey je kulaté sklo bílé stínítko zavěšené na kovovém kabelu. Stínidlo má texturu se svislými pruhy. Svítidlo...

Stylová lampa Milkey je kulaté sklo bílé stínítko zavěšené na kovovém kabelu. Stínidlo má texturu se svislými pruhy. Svítidlo můžeme připevnit ke stropu kovovou černou rukojetí. Maximální výkon žárovky: 40 W, držák lampy: E27, hmotnost: 2,95 kg
Výrobce: Möbler
Tento unikátní produkt máte možnost sehnat v pohodě tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci svítidla! Podívejte se na skvělé produkty z naší sekce za výhodnou cenu. Značka Möbler má špičkové produkty. Nové kousky každý den. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od značky Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený produkt Lampa závěsná Milkey 40x40 bílá pocházející od značky Möbler jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní v bezva akci! Na našich stránkách za 4 999 Kč.