Lampa závěsná Namco 20 černá/antická hnědá

Lampa Namco je moderní osvětlení udržované v minimalistickém stylu. Kovové stínidlo kulatého tvaru je dokonalým řešením pro... více informací »
Lampa závěsná Namco 20 černá/antická hnědá
Značka: Möbler
1 299 Kč
Do obchodu
Lampa Namco je moderní osvětlení udržované v minimalistickém stylu. Kovové stínidlo kulatého tvaru je dokonalým řešením pro...

Lampa Namco je moderní osvětlení udržované v minimalistickém stylu. Kovové stínidlo kulatého tvaru je dokonalým řešením pro interiér v půdním stylu, surový a designový. Dokonalá kombinace černé a starožitné bronzové barvy dodává lampě styl. Pro skvělý efekt doporučujeme nainstalovat lampu Namco nad stůl v kuchyni nebo v jídelně, kde ji (díky úpravě délky kabelu) můžete přizpůsobit výšce místnosti. Držák žárovky E27
Výrobce: Möbler
Exkluzivní výrobek Lampa závěsná Namco 20 černá/antická hnědá dostanete právě nyní na webu ve známé sekci svítidla. Nyní si můžete koupit parádní zboží z této oblíbené sekce v akci! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás více kousků od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Möbler pro vás připravuje kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami!

Hodně povedený kousek Lampa závěsná Namco 20 černá/antická hnědá originál od výrobce Möbler je k sehnání právě opravdu levně! Nyní zakoupíte za 1 299 Kč.