Lampa závěsná Namco 30 černá/antická hnědá

Lampa Namco je moderní osvětlení udržované v minimalistickém stylu. Kovové stínidlo kulatého tvaru je dokonalým řešením pro... více informací »
Lampa závěsná Namco 30 černá/antická hnědá
Značka: Möbler
2 399 Kč
Do obchodu
Lampa Namco je moderní osvětlení udržované v minimalistickém stylu. Kovové stínidlo kulatého tvaru je dokonalým řešením pro...

Lampa Namco je moderní osvětlení udržované v minimalistickém stylu. Kovové stínidlo kulatého tvaru je dokonalým řešením pro interiér v půdním stylu, surový a designový. Dokonalá kombinace černé a starožitné bronzové barvy dodává lampě styl. Pro skvělý efekt doporučujeme nainstalovat lampu Namco nad stůl v kuchyni nebo v jídelně, kde ji (díky úpravě délky kabelu) můžete přizpůsobit výšce místnosti. Držák žárovky E27
Výrobce: Möbler
Neodolatelný produkt lze zakoupit již dnes tady na webu umístěný v sekci svítidla. Nyní koupíte oblíbené výrobky ve zmíněné sekci za příznivou cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce další skvělé kousky od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Lampa závěsná Namco 30 černá/antická hnědá od společnosti se zárukou kvality Möbler je k sehnání momentálně na webu za parádní cenu! Právě nyní za skvělou cenu 2 399 Kč.