Lampa závěsná Sarina šedá

Závěsná lampa Sarina vypadá skvěle v moderních a skandinávských interiérech. Pokud hledáte pouze osvětlení, které je nejen... více informací »
Lampa závěsná Sarina šedá
Značka: Möbler
1 299 Kč
Do obchodu
Závěsná lampa Sarina vypadá skvěle v moderních a skandinávských interiérech. Pokud hledáte pouze osvětlení, které je nejen...

Závěsná lampa Sarina vypadá skvěle v moderních a skandinávských interiérech. Pokud hledáte pouze osvětlení, které je nejen praktické, ale také originální, je tato lampa pro vás. Keramické stínidlo zajímavého tvaru dokonale osvětlí stůl nebo kuchyňský ostrov.
Žárovka E27 max. 40W – není součástí dodávky.
Hmotnost 1,39 kg
Délka 23 cm
Šířka 23 cm
Výška 19 cm
Držák lampy E27
Počet světelných bodů 1
Barva Šedá
Tvar Kulatý
materiál Keramika
Výrobce: Möbler Nový produkt Lampa závěsná Sarina šedá pořídíte rovněž tady na stránkách ve známé sekci svítidla! Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této známé rubriky z pohodlí domova. Nebojte, máme toho více, u nás najdete více kvalitních produktů značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Möbler pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní produkty

Tento designový produkt Lampa závěsná Sarina šedá originál od značky Möbler pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď právě napořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 299 Kč.