Lampička Led s rostlinou Jante Intesi

Nenápadná LED lampa Jante je designové osvětlení pro vlastní montáž. LED lampa je napájena bateriemi (nejsou součástí... více informací »
Lampička Led s rostlinou Jante Intesi
Značka: Möbler
599 Kč
Do obchodu
Nenápadná LED lampa Jante je designové osvětlení pro vlastní montáž. LED lampa je napájena bateriemi (nejsou součástí...

Nenápadná LED lampa Jante je designové osvětlení pro vlastní montáž. LED lampa je napájena bateriemi (nejsou součástí dodávky), díky nimž k její instalaci nepotřebujeme odborný elektrikářský servis. Lampu lze instalovat jako doplňkové osvětlení v ložnici, jako lampu nad kuchyňským ostrůvkem nebo jako dekorativní lampu v obývacím pokoji. Do hrnce na lampu byla umístěna umělá květina, která s lampou vytváří zajímavý duet a může viset na místech bez slunečního světla.
Délka kabelu 25 cm.
Samotná výška plechovky je 7 cm.
Výrobce: Möbler Kvalitní a oblíbený produkt Lampička Led s rostlinou Jante Intesi jde koupit lehce tady na našich stránkách zařazený v sekci svítidla! Nyní můžete získat parádní zboží ve zmíněné kategorii v akci.

Tento kvalitní výrobek Lampička Led s rostlinou Jante Intesi od skvělé značky Möbler je k dostání právě nyní na našich stránkách trvale výhodně. Výhodně teď u nás za 599 Kč.