Lampička s klipsem Jupiter zlatá

Lampa se zlatou sponou Jupiter zapadá do nejnovějších trendů, ve kterých vládne zlatá barva. Lampa Jupiter bude perfektní jako... více informací »
Lampička s klipsem Jupiter zlatá
Značka: Möbler
3 799 Kč
Do obchodu
Lampa se zlatou sponou Jupiter zapadá do nejnovějších trendů, ve kterých vládne zlatá barva. Lampa Jupiter bude perfektní jako...

Lampa se zlatou sponou Jupiter zapadá do nejnovějších trendů, ve kterých vládne zlatá barva. Lampa Jupiter bude perfektní jako kancelářská lampa nebo jako noční lampa. Žárovka je funkční, efektivní a zároveň stylová. Lampa s nenápadným designem se skvěle hodí do kanceláře ve stylu glamour. Díky klipu lze lampu připevnit nejen na vodorovnou desku stolu, ale na jakýkoli jiný povrch, např. Na polici, rám postele nebo parapet. Díky tomuto řešení šetříme spoustu místa. Kromě své praktické role hraje také dekorativní roli, takže ji můžeme snadno umístit do ložnice nebo obývacího pokoje. Lampa je vyrobena ze zlatě zbarveného kovu. Stínidlo ve tvaru polokoule dokonale zapadá do jednoduché patice lampy. Přesně zakřivený rám lampy podporuje stínidlo shora. Lampa pochází z kolekce Jupiter. Můžeme jej kombinovat s podlahovou lampou nebo nástěnnými lampami z této kolekce a vytvořit jednotné, měkké osvětlení v interiéru.
Hmotnost: 1,4 kg
Výrobce: Möbler
Tento exkluzivní produkt Lampička s klipsem Jupiter najdete bez problémů tu na stránkách v populární kategorii stolní lampy. Nyní můžete získat jiné produkty ve zmiňované sekci za super cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbler vám nabízí špičkové zboží.

Neodolatelný produkt Lampička s klipsem Jupiter zlatá od společnosti s úžasnou pověstí Möbler najdete momentálně na našich stránkách za super cenu. Nyní získáte od 3 799 Kč.