Lampička stolní Perle zlatá/černá

Stolní lampa Perle je okouzlujícím a funkčním doplňkem aranžmá, které jí dodá elegantní a elegantní vzhled. Stylová kombinace... více informací »
Lampička stolní Perle zlatá/černá
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Stolní lampa Perle je okouzlujícím a funkčním doplňkem aranžmá, které jí dodá elegantní a elegantní vzhled. Stylová kombinace...

Stolní lampa Perle je okouzlujícím a funkčním doplňkem aranžmá, které jí dodá elegantní a elegantní vzhled. Stylová kombinace zlaté a černé vytváří stylový celek, který změní interiér vašeho domova a dodá mu luxusní a okouzlující atmosféru. Spínač lampy je jeho základna. Stačí se dotknout patice lampy a lampa se zapne nebo vypne.
Délka kabelu: 80 cm
Držák lampy: E27 Max: 40W
Rozměry balení 15,5 x 15,6 x 24,5 cm
Max. V krabici: 4
Výrobce: Möbler
Zajímavý produkt dostanete taky u nás ve známé kategorii stolní lampy! Nyní můžete najít nové zboží ze zmíněné rubriky na pár kliknutí. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také více kvalitních produktů značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Möbler svým zákazníkům dodává skvělé zboží

Tento akční a ve slevě produkt Lampička stolní Perle zlatá/černá od známé společnosti Möbler můžete najít právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu. V současnosti za 699 Kč.