Laski Komoda 1D4SZ 138,2/90,5/40 :

Uspořádání: za dvířky jedna police, 4x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Laski Komoda  1D4SZ  138
Značka: Laski
4 504 Kč
Do obchodu
Uspořádání: za dvířky jedna police, 4x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání: za dvířky jedna police, 4x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Laski
Kvalitní a žádaný kousek Laski Komoda 1D4SZ 138,2/90,5/40 : máte možnost nakoupit pohodlně tu na webu v sekci komody! Připravili jsme kvalitní výrobky z naší sekce za outletovou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás najdete více produktů značky Laski. Najdete je níže na této stránce. Tento výrobce Laski může nabídnout top výrobky. Však to vidíte sami.

Neodolatelný kus Laski Komoda 1D4SZ 138,2/90,5/40 : od známého dodavatele Laski k dostání na našich stránkách nyní opravdu levně! Teď v akci 4 504 Kč.