Laski Vitrína vysoká ARCO 60/193,5/40 :

Uspořádání: uvnitř tři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Laski Vitrína vysoká ARCO  60/193
Značka: Laski
3 842 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uvnitř tři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání: uvnitř tři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Laski
Tento žádaný produkt Laski Vitrína vysoká ARCO 60/193,5/40 je k dispozici také tu na webu zařazený v rubrice vitríny. Nyní najdete skvělé produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu! Značka Laski vám představuje kvalitní produkty.

Tento neodolatelný kousek Laski Vitrína vysoká ARCO 60/193,5/40 : od společnosti s úžasnou pověstí Laski jednoduše pořídíte v naší internetové nabídce v bezva akci. V akci od 3 842 Kč.