Laski Vitrína závěsná ARCO 96,5/82,5/40 :

Uspořádání: za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Laski Vitrína závěsná ARCO  96
Značka: Laski
2 789 Kč
Do obchodu
Uspořádání: za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání: za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Laski
Velmi žádaný produkt Laski Vitrína závěsná ARCO 96,5/82,5/40 můžete najít bez problémů tu na webu ve známé rubrice vitríny. Nyní koupíte akční výrobky z této populární kategorie za výborné peníze. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další vybrané kousky značky Laski. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní kus Laski Vitrína závěsná ARCO 96,5/82,5/40 : od značky s dlouholetou tradicí Laski snadno naleznete momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 2 789 Kč.