Lišta s háčky 60 černá

Háčková lišta je perfektním řešením pro chodbu nebo čekárnu. Moderní ocelový věšák má až 8 háčků s maximálním... více informací »
Lišta s háčky 60 černá
Značka: Möbler
499 Kč
Do obchodu
Háčková lišta je perfektním řešením pro chodbu nebo čekárnu. Moderní ocelový věšák má až 8 háčků s maximálním...

Háčková lišta je perfektním řešením pro chodbu nebo čekárnu. Moderní ocelový věšák má až 8 háčků s maximálním zatížením 3 kg. Díky laserově řezaným a přitom odolným háčkům je pás ideální pro uložení tašek, klíčů nebo oblečení. Produkt je potažen práškem, což usnadňuje čištění a odolnost proti poškrábání. Další výhodou je matný povrch, který dodává třídě a eleganci. Háček je k dispozici ve dvou barvách, díky čemuž máme více možností uspořádání interiéru. Maximální zatížení pásu je 24 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů. Výška: 5,5 cm Šířka: 60 cm Max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 9cm x 63cm x 5cm Hmotnost balení: 2kg
Výrobce: MöblerVýjimečný produkt Lišta s háčky 60 černá máte možnost nakoupit v pohodě tady u nás v populární kategorii věšáky. Nyní můžete získat nové kusy z této oblíbené sekce za skvělou cenu. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od značky Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Lišta s háčky 60 černá od spolehlivé značky Möbler dostanete tady teď ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 499 Kč.